Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби захисту рослин

Гербіциди

Хімічні речовини які застосовуються для знищення рослинності. По характеру дії на рослини гербіциди поділяються на гербіциди суцільної дії (знищується вся рослинність), та гербіциди вибіркової дії або селективні (приголомшуючи одні види рослин і відносно безпечні для інших).

Інсектициди

Хімічні речовини для боротьби з шкідливими комахами. Інсектициди використовують для захисту рослин від шкідливих комах, які суттєво знижують, а в деяких випадках можуть повністю знищити врожай сільськогосподарських культур. Крім прямого зменшення врожаю і його якості, шкідливі комахи і кліщі є джерелами росповсюдження вірусних і грибних захворювань рослин.

Фунгіциди

Препарати для боротьби з хворобами рослин. Здатні повністю або частково пригнічувати розвиток збудників хвороб. Фунгіциди використовуються для обробки рослин, та підрозділяються на захисні, системні і такі що лікують.

Протруйники

Препарати для передпосівної обробки культурних рослин, з метою оберігання сходів від хвороб та шкідників рослин. Призначений для захисту від збудників захворювань садивного матеріалу, насіння та молодих паростків рослин. Протруєне насіння звільняється від збудників багатьох хвороб, що знаходяться на його поверхні або всередині.

«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.