Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти


Засоби для гладкої шкіри

«Аерозоль для гладкої шкіри Leather Fresh»
Засіб для оновлення кольору виробів з гладких шкір. Відновлює колір і зафарбовує потерті місця, забезпечує догляд та захист. Володіє гарними відштовхуючими властивостями. Особливо придатний для великих поверхонь. Широка кольорова гама.
Арт.0286 Аерозоль 250мл.
«Аерозоль Shoe Wax»
Догляд, захист і блиск для усіх видів гладкої, мерейной і плетеної шкіри, а також різнобарвних комбінацій шкір. Дає чудовий блиск і покриває захисною еластичною восковою плівкою. Містять справжній бджолиний віск.
Арт.0256 Аерозоль 250мл.
«Аерозоль Soft Liquid Cream»
Справжній рідкий крем для догляду за гладкою шкірою. Швидко вбирається, освіжає колір і живить шкіру. Має водовідштовхувальну властивість. Містять справжній бджолиний віск. Наноситься швидко і просто.
Арт.0272 Аерозоль 75мл.
«Крем Express Polish»
Рідкий крем для гладкої шкіри з ефектом моментального блиску. Дбайливо доглядае і оновлює колір. Наноситься швидко і просто. Додає чудовий блиск без поліровки.
Арт.1062 Крем 75мл.
«Крем Wetter Schutz»
Високоякісний крем для взуття і виробів з гладкої шкіри. Містить справжній бджолиний віск. Личить для всіх типів гладкої шкіри. Оновлює колір, живить, захищає, зберігає шкіру м'якою і еластичною, додає благородний блиск, а також володіє водовідштовхувальним ефектом. Широка колірна гамма.
Арт.0113 Крем 75мл.

Засоби для замші, велюру та нубуку

«Аерозоль для замші, велюру та нубуку Nubuk Velours»
Високоякісна фарба для всіх видів замші, нубука і велюру. Добре освіжає колір і живить шкіру. Володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями.
Арт.0281 Аерозоль 250мл. В упаковці 12шт.
«Рідкий крем з губкою Nubuk Velours»
Засіб для догляду за всіма видами велюру, нубуку та замші. Інтенсивно освіжає колір, захищає від вологи і живить нубук та замшу. Властивості велюру, нубуку і замші зберігаються.
Арт.0270 Крем Флакон 75мл.
«Флакон Oiled Nubuk »
Засіб по догляду за жированим нубуком. Освіжає природний жировий шар і просочує всі види жированого нубуку.
Арт.0271 Флакон 75мл.

Засоби для комбінованої шкіри

«Засіб All Kombi»
Засіб по догляду і захисту всіх комбінацій кольорів і матеріалів з гладкої, лакової, замшевої шкіри, текстиля а також для синтетичних матеріалів
Арт.0257 Аерозоль 250мл. В упаковці 12шт.
«Засіб Combi Proper»
Піна-очисник для гладкої шкіри, велюру, замші, нубуку, синтетики і текстилю. Легко очищує забруднені місця і видаляє плями. Захищає від вологи і забруднень. Придатний для всіх кольорів і комбінації кольорів.
Арт.0250 Флакон 125мл.
«Крем Kombi Color»
Спеціальний крем для гладкої шкіри. Дбайливо доглядає, живить, очищає і захищає вироби. Дає благородний блиск і активізує колір. Придатний для всіх видів гладких шкір, всіх кольорів і комбінацій кольорів.
Арт.0208 Флакон 75мл.

Спеціальні та водовідштовхуючі засоби

«Аерозоль водовідштовхувальний Universal SMS»
Високоякісний водовідштовхувальний засіб. Прекрасно захищає вироби з шкіри, замші і текстильних матеріалів від вологи і грязі. Ефективно оберігає від утворення плям, які можуть виникнути при попаданні снігу, води і інших рідин.
Арт.0284 Аерозоль 250мл. В упаковці 12шт.
«Засіб Anti Color»
Засіб ефективно зменшує фарбування внутрішньою частиною взуття шкарпеток.

Арт.0293 Флакон 125мл.
«Дезодорант Shoe Deo»
Дезодорант для всіх видів взуття, що абсорбує неприємні запахи. Надійно поглинає неприємний запах і додає взуттю свіжість. Сприяє гігієні взуття завдяки антибактерицидній і фунгіцидній дії.
Арт.0255 Флакон 75мл.
«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.