Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби для саду та городу

Засоби від шкідників саду та городу

Шкідники – ода з головних проблем, з якою неминуче зустрічаються усі садівники та городники. Коли шкідливі комахи і гризуни атакують, потрібно діяти негайно. Адже вони заважають нормальному розвитку рослини, псують плоди і засмучують власників. Виграти боротьбу з шкідниками допоможе розумне використання спеціальних засобів.

Засоби від хвороб саду та городу

Для швидкого росту та здорового розвитку рослини потрібні різноманітні препарати. Котрі живлять рослини (скорочують час визрівання, збільшують врожайність), позитивно впливаючи на грунт, активізують процеси відновленя родючості землі. Відмова від вживання веде до розграбунку природи та руйнуванню родючості землі.

«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.