Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби захисту від літаючих комах

«Універсальний прилад та рідина на 30 ночей від комарів» Новий універсальний прилад РАПТОР з покращеним керамічним нагрівальним елементом. Універсальний прилад можна використовувати як з рідинами так і з пластинами. Вилка що обертаеться та світловий індекатор мережі зроблять його використання легким та зручним.
«Універсальний прилад + 3 платини від комарів без запаху» Універсальний прилад РАПТОР для захисту від комарів дозволяе використовувати як рідину так і звичайні пластини. Прилад рівномірно нагріває діючу речовину в рідині та пластинах чим досягає максимального ефекту.
«ЕлектроФумігатор Raid від мух і комарів із змінним блоком» Гарантує захист протягом 30 ночей, тобто протягом цілого літнього місяця! Ще одна перевага Фумігатора – він врятує не лише від комарів, але і від мух – тепер навіть в найжаркіші дні вам не доведеться закривати вікна сіткою.
«Прилад "ДИК-1" для захисту від комарів» Прилад для знищення комах в побутових приміщеннях. Прилад використовується разом з пластинами від комарів або інших шкідників.
«Універсальний прилад "ДИК-6" для захисту від комарів» Прилад для знищення комах в побутових приміщеннях. Прилад дозволяе використовувати як рідину так і звичайні пластини.
«Рідина від комарів 60 ночей, без запаху» Захист від комарів на цілих два місяця (480 годин). Рідина від комарів РАПТОР містить запатентовану активну речовину яка ефективне і надійно знищує комарів в приміщенні. Через 15 хвилин після включення приладу з рідиною починається загибель комарів. Протягом всієї ночі - надійний захист від залітаючих комарів.
«Рідина від комарів для фумігатора, 60 ночей» Зручний та ефективний засіб. Гарантуе захист від комарів на протязі 60 ночей навіть при відкритих вікнах та використанню засобу 8 годин кожну ніч.
«Змінний блок Raid від мух та комарів на 30 ночей» Вам не доведеться торкатися до засобу руками, оскільки пігулка розміщена в пластиковому блоці. Світловий індикатор показує, що прилад включений. Після закінчення 30 днів, коли рідина в індикаторі випарується, заміните блок на новий.
«Neotox рідина від комарів "Тривалої дії" 60 ночей» Призначена для захисту дітей від 3 років і схильних до алергії дорослих від укусів комарів та москітів. Містить знижену концентрацію діючої речовини. Час захисної дії продукту до 2-х годин.
«Рідина від комарів "Універсальний захист" 45 ночей» Забезпечую швидкий і ефективний захист від комарів в приміщенні і на відкритому повітрі. Призначена для всієї сім'ї, у тому числі для дітей від 5 років, від укусів комарів і москітів.
«Рідина від комарів "Ніжний захист" 45 ночей» Призначена для захисту дітей від 3 років і схильних до алергії дорослих від укусів комарів та москітів. Містить знижену концентрацію діючої речовини. Час захисної дії продукту до 2-х годин.
«Neotox рідина від комарів "Біо" 45 ночей» Призначена для захисту дітей від 3 років і схильних до алергії дорослих від укусів комарів та москітів. Містить знижену концентрацію діючої речовини. Час захисної дії продукту до 2-х годин.
«Neotox рідина від комарів "Подвійний захист" 45 ночей» Призначена для захисту дітей від 3 років і схильних до алергії дорослих від укусів комарів та москітів. Містить знижену концентрацію діючої речовини. Час захисної дії продукту до 2-х годин.
«Рідина від комарів "Некусайка" для дітей 30 ночей» Рідина без запаху забезпечуючий надійний і дбайливий захист малят від комарів. Можна використовувати для дітей будь-якого віку.
«Спіралі від комарів 10шт» Кращий засіб захисту від комарів, мошок, москітів та інших комах, що літають, на відкритому повітрі. 7 годин безперервної дії!
«Спіралі від комарів 10шт» Компактні і прості у використанні. Не гаснуть навіть під дією легкого вітру. Починають діяти відразу ж після їх підпалу, знищуючи і відганяючи комарів. Функціонують 5 годин без перерви.
«Спіралі від комарів "Neotox" стандарт 15шт» Завдяки вийнятковій формулі спіралі від комарів НЕОТОКС бездимові дуже зручні для знищення комах в приміщені.
«Спіралі від комарів "Neotox" бездимові 15шт» Завдяки вийнятковій формулі спіралі від комарів НЕОТОКС бездимові дуже зручні для знищення комах в приміщені.
«Спіралі від комарів "Neotox" з подвійним ефектом 15шт» Завдяки вийнятковій формулі спіралі від комарів НЕОТОКС з подвійним ефектом не тільки знищують комарів, але відлякують мух, ос, москитів та інших літаючих комах.
«Спіралі від комарів в банці з подвійним ефектом 15шт» Спіралі SuperBat з подвійним ефектом не лише знищують комарів, але і відлякують ос, гедзів, мух та інших комах, що літають, не лише в приміщенні, але і на відкритому повітрі. Металева упаковка служить прекрасним тримачем для спіралей, що забезпечує зручність і повну безпеку.
«Аерозоль від літаючих комах 300мл» Дві діючі речовини – гарантують 100% знищеня комарів, мух, ос, гедзів. Приємний аромат цитрусових.
«Спрей від літаючих комах 150мл» Для захисту від укусів комарів, мошок, гедзів, бліх, кліщів та інших шкідників. Засіб швидко і легко наноситься на відкриті ділянки шкіри, для більшої ефективності на одяг. Не залишає жирних слідів, час дії до 3 годин.
«Аерозоль репелент "Neotox" 125мл» Забезпечує довготривалий захист від атак комарів, кліщів, москітів, бліх, мошок, і інших кровососучих комах. При нанесенні на шкіру, захист від комарів і інших комах до 8 годин. При нанесенні на одяг до 30 діб.
«Аерозоль від комарів OFF_Extreme 100мл» Безпечно і ефективно відлякує комарів, мошок, кусаючих мух і кліщів. При нанесенні на шкіру захищає від комарів до 8 годин, від кліщів до 2 годин. При нанесенні на одяг захищає від комарів до 30 діб, від кліщів - на 5 діб
«Аерозоль від комарів OFF_Family 100мл» Безпечно і ефективно відлякує комарів, мошок, кусаючих мух і кліщів. Може використовуватися дорослими і дітьми з 5-ти літнього віку. Забезпечує захист на протязі 4 годин, не залишає плям на одязі, має приємний запах.
«Крем від комарів OFF_Family 50мл» Безпечно і ефективно відлякує комарів, мошок, кусаючих мух і кліщів. Може використовуватися дорослими і дітьми з 5-ти літнього віку. Забезпечує захист на протязі 4 годин, не залишає плям на одязі, має приємний запах.
«Крем від комарів OFF_Junior 50мл» Безпечно і ефективно відлякує комарів, мошок, кусаючих мух і кліщів. Може використовуватися дорослими і дітьми з 5-ти літнього віку. Забезпечує захист на протязі 4 годин, не залишає плям на одязі, має приємний запах.
«Крем від комарів "Дэта Экстра" 30мл та 50мл» Засіб захищає дорослих та дітей від 5 років від кровососучих комах, що літають. Забезпечує захист до 4-х годин. Крем наносять на незахищені ділянки тіла ( обличчя, руки ) тонким шаром.
«Крем від комарів "Дэта Супер" 30мл та 50мл» Засіб для захисту дорослих від кровососучих комах тривалої дії, що літають. Містить ефірні масла, які володіють репеллентнимі властивостями. Безпечний захист плюс сила ефірних масел.
«Крем від комарів "Дэта Малыш" 30мл» Забезпечує надійний захист дітей з 3-х років від небезпечних кровососучих комах: комарів, мошок, москітів, кліщів, гедзів. Враховуючи що дитяча, особливо ніжна, тонка і чутлива шкіра потребує м'якого, обереного захисту.
«Крем від комарів "Дэта Малыш" 50мл» Забезпечує надійний захист дітей з 3-х років від небезпечних кровососучих комах: комарів, мошок, москітів, кліщів, гедзів. Враховуючи що дитяча, особливо ніжна, тонка і чутлива шкіра потребує м'якого, обереного захисту.
«Пластини від комарів "Некусайка" для дітей» Простий і ефективний засіб позбавлення від комарів. Унікальна формула, що поєднує в собі запатентовану речовину і натуральний екстракт ромашки, що діє!
«Пластини від мух» Найпопулярніший засіб позбавлення від мух. Унікальний дизайн упаковки – гарантія захисту від підробок. Без запаху.
«Липка стрічка від мух "Раптор"»
Простий і ефективний засіб позбавлення від мух.
«Липка стрічка від мух "Neotox"»
Простий і ефективний засіб позбавлення від мух.
«Липка стрічка від мух "Чехія"»
Простий і ефективний засіб позбавлення від мух.
«Липка стрічка від мух "Bross"»
Простий і ефективний засіб позбавлення від мух.
«Липка стрічка від мух "Mosquitall"»
Простий і ефективний засіб позбавлення від мух.
«Принада для знищення мух»
ФлайБайт - прирада із статевим феромоном, остання спокуса для мух.
«Липка стрічка від мілі»
Дуже проста у вживанні і не містить речовин, небезпечних для людей і домашніх тварин. Цей засіб швидко позбавить від докучливих комах на дачі, в квартирі, в офісних і виробничих приміщеннях.
«Аерозоль від мілі "Раптор" 200мл»
Підходить для обробки будь-яких хутряних і шерстяних виробів – одягу, взуття, головних уборів, килимів, меблевої оббивки.
«Пластини від мілі "SuperBat"»
Антиміль з ароматом лаванди. Простий і ефективний засіб позбавлення від мілі.
«Пластини від мілі "SuperBat"»
Антиміль з ароматом цитрусових. Простий і ефективний засіб позбавлення від мілі.
«Засіб від мілі гелеподібний"»
Засіб з запахом м'яти та лаванди призначений для захисту одягу, білизни, хутра від мілі і її личинок.
«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.