Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Супутні товари для дому, саду, та городу

«Біопорошок для туалетів та вигрібних ям» «SEPTIFOS VIGOR» - краще рішення для заміського будинку. Призначений для переробки твердих і жирних речовин у вигрібних ямах, шляхом перетворення їх в рідку консистенцію. В процесі використання порошку, ці стоки розкладаються на воду і мінерали. Відбувається видалення запахів, поступове зменшення об'єму.
«Оксизін 20 мл » Оксизін - це ферментний препарат, в багато разів прискорюючий природні процеси розкладання органіки. Переробляє гній, побутові відходи, людські фекалії, видалені з ділянки або поля траву і бур'яни, - до стану гумусної маси, яку використовують як добрива. Знищує запах, очищує каналізацію.
«Оприскувач на 2л» Багатофункціональний обприскувач для саду та городу. Форсунка регулює розпилювання від струменя до легкого туману. Фільтр на всмоктуючому патрубку оберігає форсунку від засмічення. Зручна ручка з курком для роботи однією рукою.
«Насос для звичайної пляшки» Підходить до більшості звичайних пластикових пляшок обьемом 0,3л-2,0л. Надійний насос досягає необхідного робочого тиску вже після декількох качків. Універсальну насадку можна відрегулювати від прямого струменя рідини до дрібнодисперсного туману.
«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.