Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби захисту від літаючих та повзаючих комах

Захист від комах просто необхідний. Комахи можуть шкодити людині по різному. Комарі, мухи, блохи, мурахи, таргани та інші приносять чимало неприємностей вдень та вночі. Крім того, шкідливі комахи є одними з найбільш активних носіїв збудників різних інфекційних захворювань. Через їхні укуси в організм людини потрапляють віруси та бактерії.

Літаючі комахи

Комарі часто укуси комарів стають причиною алергічних реакцій.
Мухи харчуються продуктами, залишками їжі, фікальними масами. Мухи є механічними носіями збудників інфекційних захворювань.
Міль нешкідлива для людини, та зате вона із завидною завзятістю харчується нашим одягом, килимами, а деколи і продуктами (т.з. зернова міль). Хутряні вироби на молекулярному рівні містять улюблені ласощі мілі - кератин.

Повзаючі комахи

Блохи не лише боляче кусаються, але і переносять небезпечні хвороби, включаючи чуму. Людина може заразитися нею через бліх, що живуть на гризунах, перш за все – на щурах. Блохи і воші є також носіями висипного тифу.
Мурахи повзають кругом, де тільки можливо. Сміттєві баки, зіпсовані залишки їжі. А після цього можуть залізти в продуктові запаси. Тому мурахи можуть бути носіями збудників інфекційних захворювань.
Кліщі в весняно-літні дні зростає активність кліщів. Кліщі є переносниками збудників вірусних, риккетсіозних, бактеріальних захворювань людей і тварин. Серед людей, піроплазмоз а серед собак ще й кліщовий енцефаліт, та інші. Захист від кліщів: відкриті ділянки тіла, а також одяг та взуття необхідно змастити засобами, які відлякують кліщів.
Таргани - неприємні сусіди. Живляться таргани переважно рослинними та тваринними рештками. Вони особливо небезпечні тим, що переносять збудників смертельно небезпечних хвороб (висипного та поворотного тифу).

«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.