Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби по догляду за взуттям

Щодня в під час носіння взуття піддається шкідливим діям зовнішнього середовища: вода, грязь, перепади температур, пил. А взуття, яке носять в нашій країні, доводиться витримувати і мороз. Якщо не забезпечити необхідний догляд і правильну експлуатацію, навіть найякісніше взуття швидко прийде в непридатність. Взуття потрібно чистити хоч би 2 рази на тиждень. Догляд за взуттям включає: сушку, чищення, поліровку.
  Дотримання правив по догляду за взуттям допоможе Вам:
    - захистити взуття від навколишнього середовища;
    - продовжити термін експлуатації взуття;
    - завжди носити доглянуте привабливе взуття.

Косметика для взуття
«Salamander»

Косметика для взуття
«Salton»

Косметика для взуття
«Твист»

Косметика для взуття
«Silver»

Косметика для взуття
«Platinum»

«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.