Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Гербіциди суцільної дії

«Гербіцид суцільної дії Антибур'ян»
Системний гербіцид суцільної дії проти комплексу бур’янів на землях після збирання врожаю, до посіву (висаджування) культури та землях несільськогосподарського призначення.

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л + дикамба, 60 г/л.
«Гербіцид суцільної дії Гліфовіт»
Системний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення широкого спектру бур’янів та чагарникової рослинності.

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л.
«Гербіцид суцільної дії Ураган Форте»
Неселективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур'янів (осоту, березки, пирію та ін.), який виготовлений за технологією Ні Tech.

Діюча речовина: гліфосат 500 г/л.
«Гербіцид суцільної дії Раундап»
Призначений для знищення однорічних і багатолітніх бур'янів на посівах всіх сільськогосподарських культур і на землях несільскогосподарського користування. У грунті препарат швидко втрачає активність, а потім розкладається на природні природні речовини.

Діюча речовина: кислота гліфосату 480 г/л.

Гербіциди вибіркової дії

«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.