Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби захисту від повзаючих комах

«Аерозоль від повзаючих комах 350мл»
Ефективний від тарганів, мурашок, павуків, клопів, бліх і інших повзаючих комах. Унікальна формула – дві речовини, що діють.
«Аерозоль проти тарганів і мурашок 3 в 1 300мл» Миттєва дія. Захист на 6 місяців. Вбиває тарганів та личинки тарганів,
«Універсальний і високоефективний засіб від повзаючих та літаючих комах 300мл» Це універсальний засіб широкого спектру дії. Спеціальна формула допомагає позбавитися від будь-яких видів комах: мух, комарів, москітів, метеликів мілі, тарганів, ос, мурашок, клопів, бліх, павуків.
«Засіб проти літаючих та повзаючих комах без запаху 200мл» Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Має нейтральний запах.
«Засіб проти літаючих та повзаючих комах 200мл» Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах.
«Засіб проти літаючих та повзаючих комах 200мл» Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах.
«Інсектицидний аерозоль Neotox 250мл» Для знищення в приміщенях літаючих та повзаючих комах (мух, комарів, москитів, мілі, тарганів, бліх та мурах).
«Гель від тарганів та мурах 75мл»
Надійний і ефективний засіб позбавлення від комах. Загибель тарганів і мурашок настає на 4 добу.
«Пастка для тарганів 6шт»
Непомітна, надійна і максимально проста у використанні. Унікальна желеподібна консистенція приманки.
«Пастка для тарганів "Тарацид" 6шт»
Зручний і ефективний засіб для знищення тарганів і мурашок. Пастка не виділяє шкідливих випаровувань. Тарган з'їдаючи принаду, стає носіем отруйної речовини, та заражає інших.
Пастка-хатинка від тарганів та мурах
Універсальний засіб для виявленя та вилову тарганів, мурах та інших комах-шкідників що повзають. Відрізняється високою липучістю. Не токсична, та не отруйна. Довгий час зберігає свої якості. Проста та зручна у використанні. Може застосовуватись у місцях, де небажане використання ядохімікатів.
«Шприць-гель від тарганів "Фумитокс" 30гр» Супергель для знищення тарганів. Гель є приманкою і містить речовину фіпроніл. Шприць розрахований на обробку 30-40 кв.м.
«Шприць-гель від тарганів "Домовой" 30гр»
Гель для знищення тарганів та мурашок. Гель є приманкою і містить три речовини. Шприць розрахований на обробку 30-40 кв.м. В склад гелю входить гірка добавка що виключае випадкове вживання препарату дітьми або домашніми тваринами.
«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.