Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби від садово-городніх шкідників

«Медвецид 100гр» Засіб від медведки (капустянки) надійно захищає овочеві, квіткові культури, суницю і картоплю. Завдяки унікальному складу медведка (капустянка) швидко знаходить приманку в землі і з'їдає її. Досить однієї гранули препарату для того, щоб шкідник загинув після поїдання приманки.
«Громобій-2 10гр» Препарат для боротьби з садовими мурашками, грунтовими мушками і грибними комариками.
«Громобій 20гр» Препарат для боротьби з медведкою (капустянкою), дротяником і садовими мурашками.
«Багіра 100гр» Родентицид у вигляді отруйної зерпнової суміші для знищення мишовидних гризунів у житлових, промислових приміщеннях, на присадибних ділянках, та сільськогосподарських угіддях.

Діюча речовина: бромадіолон 0,005%.
«Капкан 200гр» Готова принада у вигляді отруйної суміші насіння культурних рослин для знищення мишовидних гризунів у житлових, промислових приміщеннях, на присадибних ділянках, та сільськогосподарських угіддях.

Діюча речовина: бродіфакум 0,005%.
«Капкан 200гр» Готова тістова принада для боротьби з пацюками, мишами та іншими шкідливими гризунами в житлових, промислових приміщеннях, на присадибних ділянках, та сільськогосподарських угіддях.

Діюча речовина: бродіфакум 0,005%.
«Клейова пастка Капкан» Призначена для виявлення і вилову дрібних гризунів (всі види мишей) і комах-шкідників (таргани, мурашки, міль, мухи, комарі) в сухих приміщеннях всіх категорій. Клейова пастка має привабливий запах, нетоксична, не містить отруйливих речовин.

«Рубіт 100гр» Гранульована принада для знищення пацюків та мишей в житлових приміщеннях.

Діюча речовина: зоокумарин0,01% + бромадіолон 0,004%.
«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.