Головна Споживачу Ціни Доставка Контакти

Засоби від садово-городніх хвороб

«Сірчана димова шашка «Климат» 300гр» Ефективний засіб для знищення збудників хвороб, бактерій, інфекцій, цвілі, грибків, комах, кліщів в порожніх підвалах, овочевих сховищах, зерносховищах, підвалах в продовольчих магазинах, нежитлових будівлях, сіносховищах, винних льохах, холодильних камерах, парниках, теплицях, оранжереях. Відлякує мишей і щурів після обробки приміщення димовою шашкою «Климат».
«Діхлофос Нео» засіб проти літаючих та плазуючих комах. Захищає від мух, комарів, москітів, метеликів, молі, тарганів, мурашок, бліх, клопів. Сучасна формула надає моментальний згубний ефект на комахах. Повне знищення комах, що літають, протягом 4 хвилин. Має нейтральний запах.
«Спіралі від комарів» Оптимальний засіб захисту від комарів на відкритому повітрі. Кращий варіант для відпочинку на природі, в поході, на дачі, рибалці або пікніку. Посилена формула гарантує 7 годин ефективної дії кожної спіралі. Зручні і максимально прості у використанні.
«Крем проти комарів»
Крем проти комарів «ДЭТА ЭКСТРА». Засіб захищае дорослих та дітей від 5 років. Проти літаючих кровососучих комах. Забезпечує постійний захист до 4 годин.