м. Київ, вул. Молодогвардійська 20

Інші зображення

"Гольф" гербіцид по газону


Селективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення найбільш поширених та важковикорінювальних однорічних та багаторічних видів бур' янів у злакових газонних травах.


Фасовка: 3г.
Діюча речовина : Метсульфурон-метил 30 г/кг, Дикамба 365 г/кг

Спект дії:
Амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка персидська, гірчиця польова, жовтець, грицики звичайні, кучерявець Софії, зірочник середній, талабан польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, рутка лікарська, спориш звичайний, мак самосійка, мак дикий, осот польовий, талабан польовий, кульбаба лікарська, хрінниця круповидна, шпергель звичайний, щавель горобиний, галінсога (види), лобода (види), осот (види), будяк польовий, берізка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашка непахуча, рутка лікарська, гірчак (види), щириця (види), жабрій (види), падалиця соняшнику.

Механізм дії:
Діюча речовина препарату — дикамба — належить до синтетичних ауксинів, що проникають у рослини через тканини наземних органів та коренів, блокуючи при цьому поділ ростових тканин, що призводить до повної загибелі бур’янів.

Особливості та переваги:
- Знищує широкий спектр бур' янів, в т.ч. найбільш притаманних посівам газонних злакових трав;
- Одна обробка забезпечить чистий від бур' янів газон на протязі всього сезону;
- Надає газону природний естетичний вигляд;
- Відсутній ефект фітотоксичності для трави;
- Економічність, надійність та безпечність застосування.
Опис

Культура та норма витрат:
 

Культура

Норма витрати препарату

Спектр дії

Спосіб, час обробки

Багаторічні злакові газонні трави

1,5-3,0 г на 3-5 л води на 100-150 м²

жовтецеві, кульбаба, подорожники, конюшина, берізки, види осотів, види будяків, однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни

Обприскування в період вегетації

 
Особливостi застосування:
Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур’янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22)години. Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур’янів (сім’ядолі-дві пари справжніх листочків). Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур’яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання ранньою весною в суміші з фунгіцидом ФУНДАЗИМ а також із інсектицидами ФАС або АНТИКОЛОРАД. Оптимальний термін застосування – весною при відновленні вегетації в період кущення злакової газонної трави та на ранніх фазах росту і розвитку бур’янів. Заборонено обприскувати молодий газон віком до 6-8 місяців та з підсівом бобових трав.Не випускати впродовж 3-5 днів домашніх тварин (котів, собак, птиці, та ін.). Також заборонено годувати травою свійських тварин.
 
Максимальна кратність обробок за сезон : – 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється.
Відгуки

Також буде цікаво:

  • Антисапа гербіцид вибіркової дії

  • Антисапа Ліквід гербіцид вибіркової дії

  • Антибур'ян гербіцид суцільної дії

  • Мастак Мортал гербіцид вибіркової дії

  • Макстар 15мл гербіцид вибіркової дії

  • Гольф 3г
    гербіцид по газону