м. Київ, вул. Молодогвардійська 20

Інші зображення

"Чистий Сад Nitro" подвійний удар інсектоакарицид фунгіцид


Чистий Сад Nitro подвійний удар застосовується в ранньовесняний період до розпускання бруньок, з метою профілактики, лікування й захисту від різних захворювань та комах-шкідників на садових деревах, чагарниках. Препарат ефективно бореться з мохами й лишайниками, охоплює широкий спектр грибкових та інфекційних захворювань, при цьому не завдає шкоди самій культурі і навколишньому середовищу людини.


Фасовка: 300 мл
Діюча речовина : Мінерально масляна емульсія ПЦ10, ОП7, Nal, Cu, IMI10.

Механізм дії:
Не проявляє отруйних і нервово-паралітичний дій, але порушує повітряно-водний баланс личинок та яєць шкідників, що призводить до їх загибелі. Застосовується проти зимуючих стадій шкідників, таких як: каліфорнійська щитівка, щитівка, несправжня щитівка, білокрилка, листовійка, тля, мідяниця, моль, садовий павутинний і бруньковий кліщ, свербіння бурий, червоний, плодовий, акацієвий кліщ, і проти інших шкідників на яблунях, грушах , черешні, сливах, абрикосах, винограді, смородині, трояндах, полуниці і суниці.

Особливості та переваги:
- Економічність завдяки низькій нормі витрати;
- Можливість застосування в позднеосенний період після опадання листя;
- Володіє акарицидними властивостями (знищує кліщів і їх личинки);
- Не викликає резистентності у рослин і комах.
Опис

Культура та норма витрат:
 

Культура

Шкідливий об'єкт (хвороба)

Норма витрат

Яблоня, груша, айва

Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць, листокруток, молей, медяниць, п'ядуна, не справжшіх щитівок, листоблішок; Моніліоз, парша та інші плямистості.

300 мл на 10л води
1-3 літри розчину на одне дерево.

Персик, абрикос, вишня, черешня, слива

Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць, листокруток, молей, медяниць; кластероспоріоз, коккомікоз та інші плямистості, моніліоз, курчавість.

Агрус, смородина

Зимуючі стадії щитівок, кліщів, попелиць, листокруток, молей, медяниць, не справжшіх щитівок; борошниста роса, антракноз, септоріоз, іржа.

Виноград

Зимуючі стадії кліщів, червців, та інших зимуючих шкідників і паразитів; антракноз, мільдью, церкоспороз, оїдіум, плямистий некроз та інші.

 
Особливостi застосування:
При ранньовесняній обробці до розпускання бруньок при цілодобовій температурі повітря не нижче + 4°С. Найкращий ефект дає по набряклим брунькам. Розчин потрібно використати протягом 2-х годин. Ефективність застосування препарату значно знижується при наявності необроблених місць.
 
Максимальна кількість обробок за сезон : – 1.
Відгуки

Також буде цікаво:

  • Брунька 20мл (інсектоакарицид)

  • Чистий Сад (інсектоакарицид)